За 9 місяців 2016 року до бюджету Клесівської ОТГ у Рівненській області надійшло 16,5 млн грн власних доходів, що на 460,7% більше (!) в порівнянні з надходженнями власних доходів відповідного періоду минулого року до бюджетів рад, що об'єдналися.

Сьогодні ще у 143 об’єднаних територіальних громадах з 22 областей України проходять перші вибори. Прем'єр-міністр Володомир Гройсман запевняє, що створення громад дозволить місцевим бюджетам заощадити мільйонні кошти власних доходів.  

Про це Гройсман написав у Фейсбук.

«Наприклад, за 9 місяців 2016 року до бюджету Клесівської ОТГ у Рівненській області надійшло 16,5 млн грн власних доходів, що на 460,7% більше (!) в порівнянні з надходженнями власних доходів відповідного періоду минулого року до бюджетів рад, що об'єдналися. Ці гроші пішли на підвищення якості життя місцевих жителів — ремонтуються дитсадки в селищі міського типу Клесів, а також у селах Пугач і Карпилівка, у школах, дитсадках і амбулаторії встановлюють енергозберігаючі вікна та двері, ремонтуються каналізації і дороги», — написав прем’єр.

Гройсман зазначив, що фінансова децентралізація у бюджеті на 2017 рік є пріоритетним питанням.

Нагадаємо, сьогодні голів міських та селищних рад обирають у 144 об'єднаних громадах. 

Поділитись: