УКРАЇНА

Суд арештував 99% акцій та майно «Чорноморського суднобудівного заводу»

13 липня, 2017 20:24
УКРАЇНА/Суд арештував 99% акцій та майно «Чорноморського суднобудівного заводу»
Зберегти
Вигляд
Печерський районний суд Києва наклав арешт на майно «Чорноморського суднобудівного заводу» в Миколаєві та селищі Коблеве в Миколаївській області, а також на 99,87 % акцій товариства. Власниками акцій є 9 компаній, зареєстрованих в Україні та Республіці Кіпр

Печерський районний суд Києва наклав арешт на майно «Чорноморського суднобудівного заводу» у Миколаєві та селищі Коблеве в Миколаївській області, а також на 99,87 % акцій товариства. Власниками акцій є 9 компаній, зареєстрованих в Україні та Республіці Кіпр.

Про це повідомив генпрокурор України Юрій Луценко.

Суд аршетував 21 об’єкт заводу — виробничі цеха, комплекс складів, добудовочну набережна, комплекс пансіонату тощо.

За словами Луценка, у діях службовців підприємства вбачається умисне доведення до банкрутства ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод».

Він додав, що прокуратура проводить досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем працівниками ФДМУ, Міністерства промполітики України, «Херсонського суднобудівного заводу» під час внесення у 2011 році змін до договору купівлі-продажу акцій ДАХК «Чорноморський суднобудівний завод».

Як повідомляє Луценко, це «призвело до зменшення обсягу інвестиційних зобов’язань на суму понад 500 млн грн, чим спричинено тяжкі наслідки у вигляді збитків державі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини