УКРАЇНА

Суд арештував майно екс-власника банку «Михайлівський»

19 січня, 2017 15:38
УКРАЇНА/Суд арештував майно екс-власника банку «Михайлівський»
Зберегти
Вигляд
Голосіївський районний суд Києва заарештував майно компанії «Техенерготрейд», ключовим власником якої є колишній власник банку «Михайлівський» Віктор Поліщук

Голосіївський районний суд Києва заарештував майно компанії «Техенерготрейд», ключовим власником якої є колишній власник банку «Михайлівський» Віктор Поліщук.

Про це повідомляє УНІАН.

Згідно з повідомленням, суд ухвалив відповідне рішення за зверненням прокуратури Києва у рамках розслідування справи про незаконні дії в банку «Михайлівський» напередодні банкрутства фінустанови.

Як повідомляється, судом в тому числі накладено арешт на кілька земельних ділянок Поліщука та нежитлових приміщень у Київській області, на нежитлові приміщення торговельних центрів у Черкасах і в Одесі. Також суд наклав арешт на свердловину в Київській області та нежитлові приміщення у Криму.

Також зазначається, що постанова суду підлягає негайному виконанню, але може бути оскаржена в Апеляційному суді Києва протягом 5 днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Афера навколо банку «Михайлівський».

Раніше повідомлялося, що топ-менеджери банку «Михайлівський» скоїли злочинів на 5,2 млрд гривень.

До цього Нацбанк звинуватив керівництво банку «Михайлівський» в організованій злочинності.

Крім того Фонд гарантування вкладів повідомляв, що з банку «Михайлівський» незаконно вивели 2,6 млрд гривень.

Також повідомлялося, що екс-главу банку «Михайлівський» лишили під вартою до 6 грудня. У свою чергу 5 грудня стало відомо, що екс-главу банку «Михайлівський» відпустили під домашній арешт.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: VoxCheck #10: Про банк «Михайлівській».

Пов`язані новини