Світ

Суд Берліна вирішив, що Facebook порушує норми при роботі з персональними даними

12 лютого, 2018 19:37
Світ/Суд Берліна вирішив, що Facebook порушує норми при роботі з персональними даними
Зберегти
Вигляд
Земельний суд Берліна вирішив, що компанія Facebook при наданні своїх сервісів користувачам порушувала низку юридичних положень у сфері використання персональних даних.

Земельний суд Берліна вирішив, що компанія Facebook при наданні своїх сервісів користувачам порушувала низку юридичних положень у сфері використання персональних даних.

Про це повідомляє німецьке видання The Local.

Раніше Федерація німецьких споживчих організацій подала позов, в якому стверджувалося, що деякі пункти угод Facebook про користування і стандартних налаштувань порушують законодавство в сфері захисту прав споживачів.

Зазначається, що суд вважає неправомірним, що в додатку Facebook для смартфонів автоматично активізувалася геолокація, яка збирала дані про місцезнаходження користувачів.

Також, на думку суду, обов'язковий для підтвердження згодою пункт про те, що призначені для користувача імена та картинки профілів можуть використовуватися в комерційних цілях і пересилатися в офіс в США, унемжливлює юридично коректну згоду на використання персональних даних.

Також суд вирішив, що Facebook не має права вимагати від користувачів вказувати тільки свої справжні імена, а не псевдоніми.

У свою чергу в Facebook пообіцяли оскаржити рішення суду.

Нагадаємо, ФБР підозрює Росію у поширенні фейків у день виборів президента США. Повідомлялося, що соціальна мережа Facebook виявила докази активності РФ в соцмережі і змінить алгоритми. 

Пов`язані новини