Апеляційний суд Києва досі не отримав апеляцію на вирок суду про позбавлення волі строком на 4 роки умовно для керівника тітушок Юрія Крисіна за причетність до вбивства журналіста газети «Вести» В'ячеслава Веремія.

Апеляційний суд Києва досі не отримав апеляцію на вирок суду про позбавлення волі строком на 4 роки умовно для керівника тітушок Юрія Крисіна за причетність до вбивства журналіста газети «Вести» В'ячеслава Веремія.

Про це повідомили в прес-службі суду, передають «Українські Новини».

Представниця суду водночас допускає, що процес передачі скарги затримати в суді першої інстанції.

У понеділок, 22 січня, закінчується місяць з дня винесення вироку Крисіну. За законом, вирок може бути оскаржений протягом 30 днів з дня його оголошення.

Наприкінці грудня 2017-го повідомлялося, що Генеральна прокуратура України  внесла апеляційну скаргу на вирок суду щодо  Юрія Крисіна —учасника збройного нападу під час Євромайдану на журналіста В’ячеслава Веремія, унаслідок якого він помер. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Шкаф»: 7 фактів про фігуранта справи «тітушок» Юрія Крисіна.

В ГПУ заявили, що це покарання «не відповідає загальним засадам призначення покарання, принципам законності, справедливості, обґрунтованості та індивідуалізації покарання та не є достатнім та необхідним для виправлення особи та попередження нових злочинів».

Тому ГПУ внесла скаргу щодо рішення Шевченківського суду з підстав «невідповідності висновків суду першої інстанції фактичним обставинам кримінального провадження та невідповідності призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого внаслідок м’якості».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суддя Лінник вважає справедливим свій вирок відпустити Крисіна

Крисін є фігурантом справи про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія, яке сталось у період Євромайдану, в ніч на 19 лютого 2014 року поруч із Софійською площею в Києві.

Нагадаємо, що у 2014 році до арештованого у справі Веремія Крисіна приставили державну охорону через нібито загрозу його життю, а запобіжний захід змінили на домашній арешт.

Водночас Крисін визнає свою провину в побитті Веремія. Відео, як  журналіста б’ють битою, доступне в інтернеті.

Менше з тим, за цей час він став фігурантом інших справ, зокрема, справи про напад на автозаправну станцію «Народна АЗС» у Києві в районі аеропорту «Жуляни» 5 травня 2016 року.

7 лютого Печерський суд не продовжив цілодобовий домашній арешт Юрієві Крисіну, відхиливши клопотання ГПУ.

У квітні Крисіну дозволили зняти електронний браслет.

Детальніше про Крисіна, якого в МВС уважають одним з «бригадирів» «тітушок» під час Євромайдану, читайте в публікації:

«Шкаф»: Як фігурант справи «тітушок» уникнув СІЗО.

Поділитись: