Життя

Суд дозволив масові акції з 1 по 10 травня на Куликовому полі в Одесі

Життя/Суд дозволив масові акції з 1 по 10 травня на Куликовому полі в Одесі
Зберегти
Вигляд

Одеський окружний адміністративний суд дозволив проводити масові акції на Куликовому полі в Одесі з 1 по 10 травня, обмеживши при цьому використання піротехніки. Про це йдеться в ухвалі на сайті суду.

Виконком Одеської міської ради вимагав заборонити в ці дні проводити на Куликовому полі збори, демонстрації та інші мирні зібрання, присвячені пам’яті загиблих 2 травня, учасників Антитерористичної операції, військово-патріотичному вихованню молоді та «Дню патріотичної пісні».

«Позивач не надав жодних належних доказів того, що проведення заходів, про які його сповіщали, можуть створити реальну небезпеку заворушень чи загрозу здоров’ю населення або правам і свободам інших людей. Крім того, необґрунтованими суд вважає і доводи позивача щодо можливості скупчення осіб з протилежними громадянськими позиціями, оскільки право на мирне зібрання не може бути обмежене», – йдеться в повідомленні.

Водночас у суді заявили про заборону при проведенні масових заходів використовувати піротехнічні вироби, що можуть створити небезпеку травмування людей.

Пов`язані новини