Війна

Суд дозволив прокуратурі розслідувати злочини ватажка «казаків» на Донбасі Козіцина

9 березня, 2017 16:15
Війна/Суд дозволив прокуратурі розслідувати злочини ватажка «казаків» на Донбасі Козіцина
Зберегти
Вигляд
lead
Печерський суд Києва дозволив військовій прокуратурі здійснювати розслідування у кримінальному провадженні щодо ватажка незаконного збройного підрозділу «Всевелике військо Донське» самоназваної «ЛНР» громадянина Російської Федерації Ніколая Козіцина.

Печерський суд Києва дозволив військовій прокуратурі здійснювати розслідування у кримінальному провадженні щодо ватажка незаконного збройного підрозділу «Всевеликое войско Донское» самоназваної «ЛНР» громадянина Російської Федерації Ніколая Козіцина.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Козіцин у квітні 2014 року на території Росії утворив незаконне збройне формування «Всевеликое войско Донское» із громадян РФ та інших осіб, вдерся на територію України та «до листопада 2014 року в Луганській області у складі терористичної організації «ЛНР» організовував та безпосередньо брав участь у нападах на учасників антитерористичної операції», — повідомили в ГПУ.

Також він підозрюється в організації нападів на волонтерів, журналістів, священнослужителів та інших цивільних осіб серед місцевих мешканців з метою заволодіння їх майном.

Козіцин незаконно позбавляв волі та утримував громадян «у нелюдських умовах». Також він підозрюється у «побитті, знущанні, мордуванні та іншому жорстокому поводженні з полоненими, враховуючи вагітних жінок».

Найближчим часом обвинувальний акт стосовно Козіцина направлять до суду, де буде ініційоване питання здійснення спеціального судового провадження.

Зазначимо, що 17 липня, після катастрофи пасажирського літака Boeing 777, що був збитий над територією Донецької області, СБУ оприлюднила перехоплення телефонних розмов бойовиків та їх кураторів щодо трагедії, де фігурував і Козіцин.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини