За клопотанням Генпрокуратури судом надано дозвіл на здійснення спецдосудового розслідування у кримінальному провадженні стосовно одного з організаторів банди з числа добровольчого українського корпусу «Правий сектор».

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

«Ухвалою суду задоволено клопотання управління з розслідування особливо важливих справ та надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні стосовно одного з організаторів банди з числа добровольчого українського корпусу «Правий сектор», підозрюваного у вчинені кримінальних правопорушень», — йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, у ході досудового розслідування встановлено, що підозрюваний у складі банди вчинив терористичний акт за попередньою змовою групою осіб з метою порушення громадської безпеки, також погрожував вбивством із застосуванням вогнепальної зброї та вибухових пристроїв.

Крім того, зазначається, що підозрюваний «умисне завдав легких та тяжких тілесних ушкоджень працівникам правоохоронних органів, умисне знищив та пошкодив чуже майно шляхом вибуху та брав у заручники неповнолітню особу з метою спонукання службових осіб до утримання від вчинення будь-яких дій як умови звільнення заручника».

Нагадаємо, Печерський райсуд Києва відпустив лідера закарпатського підрозділу «Правого сектора», одного із засновників батальйону «Сонечко» Олександра Сачка.

Поділитись: