Печерський суд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури про початок спеціального досудового розслідування відносно колишнього Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Печерський суд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури про початок спеціального досудового розслідування відносно колишнього Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка у справі про викрадення митрополита Олександра Драбинка. 

Про це повідомила прес-секретарка генерального прокурора України Лариса Сарган.

«Слідчими Генпрокуратури проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо перевищення службових повноважень Віктором Януковичем, Віталієм Захарченком, Валерієм Каряком та іншими особами при незаконному позбавленні волі особистого помічника, нині покійного, Митрополита Київського і всієї України Володимира — Олександра Драбинка», — зазначила Сарган.

У провадженні повідомлено про підозру Януковичу, Захарченку і Коряку, та направлені до суду відповідні клопотаннями про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування. Розгляд клопотань щодо Януковича та Коряка триває.

Раніше генпрокурор Луценко повідомив про те, що Драбинко, будучи правою рукою нині покійного предстоятеля УПЦ МП Володимира, був викрадений у 2013 році за вказівкою екс-президента Віктора Януковича. У справі також фігурує депутат від «Опозиційного блоку» Вадим Новинський. 

16 листопада 2016 року Луценко заявив, що Янукович і Захарченко будуть засуджені заочно

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: