Життя

Суд Іспанії видав ордер на арешт 12 росіян пов’язаних з Путіним

Життя/Суд Іспанії видав ордер на арешт 12 росіян пов’язаних з Путіним
Зберегти
Вигляд

Національна судова колегія Іспанії видала міжнародний ордер на арешт 12 громадян Росії, які начебто пов’язані з президентом Росії Владіміром Путіним. Про це повідомляє ВВС з посиланням на іспанські ЗМІ.

Відповідне рішення підписав суддя Хосе де ла Мата.

У списку, зокрема, є депутат Держдуми Владіслав Рєзнік і його дружина Діана Гіндін, а також заступник голови Федеральної служби з контролю за обігом наркотиків (ФСКН) Ніколай Аулов і колишній заступник голови СК Росії Ігор Соболевській.

Суддя Хосе де ла Мата, який розслідує діяльність Тамбовського і Малишевського мафіозних угруповань, які відмивали гроші в Іспанії, зазначив, що кожен з тих, кому висунуто звинувачення, звинувачується в тяжкому злочині.

У 2008 році іспанська поліція провела операцію «Трійка», спрямовану якраз проти Тамбовського і Малишевського злочинних угруповань, які діяли в країні.

На чолі цих угруповань стояли Геннадій Пєтров і Алєксандр Малишев, їх заарештували.

За інформацією іспанських судових органів, російські чиновники, які фігурують в списку, мали тісні зв'язки з цими злочинними угрупованнями, надаючи їм різні послуги.

Як повідомлялось раніше, комерційний банк «Росія» використано в потенційній схемі з відмиванням коштів, до якої могла бути залучена низка близьких знайомих президента Росії Володимира Путіна, йдеться в матеріалах Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів.

/фото за архіву сайту Владіміра Путіна/

Пов`язані новини