ENRU

Суд Харкова продовжив арешт екс-голові Слов’янська на 2 місяці

Ленінський райсуд Харкова, на розгляді справи щодо екс-голови Слов'янська Нелі Штепи на підготовчому засіданні продовжив арешт обвинуваченій на 60 діб — до 25 липня.

Про це повідомили у прес-службі Харківської прокуратури, передає «Інтерфакс-Україна».

Підготовче засідання триватиме до 30 травня, однак Штепа не буде на ньому присутня, оскільки суд вирішив видалити її із зали до його закінчення.

«Обвинувачена поводилася так, що суд був змушений ухвалити рішення про видалення її із зали за неповагу до суду. Виконання рішення забрало певний час, оскільки обвинувачена відмовлялася залишати залу суду», — повідомили в прес-службі.

Штепа була затримана 11 липня 2014 року. На суді пояснювала, що закликала Путіна увійти у Слов'янськ під загрозою терористів, що в полоні у терористів її били, а інтерв'ю для російських видань зроблені «під дулом автомата».

Колишню очільницю Слов’янська можуть засудити до довічного ув’язнення за низкою звинувачень.

Штепу звинувачують у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей, та у створенні терористичної групи чи організації. Окрім того, їй пред’явлено звинувачення у закликах до зміни меж України, сприянні проведенню псевдореферендуму про відокремлення Донецької області від України, створенні умов для діяльності терористичних груп та організацій.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram