Суд Кіпру заарештував викрадача літака EgyptAir на 8 діб

default/Суд Кіпру заарештував викрадача літака EgyptAir на 8 діб
Зберегти
Вигляд

Суд Кіпру постановив залишити під вартою викрадача авіалайнера EgyptAir на вісім днів. Як повідомляє У середу, 30 березня, затриманий 59-річний Сейф ад-Дін Мухаммед Мустафа постав перед судом.

Надалі чоловікові можуть пред'явити звинувачення у викраденні повітряного транспортного засобу, викрадення людей, нерозважливо і небезпечній поведінці, загрозливому антитерористичного закону.

Сам затриманий в суді не зробив ніяких коментарів. Влада Кіпру описали стан затриманого як «психологічно нестабільний» і знову підтвердила, що цей випадок не має відношення до тероризму.

Мотиви, які керували Мустафою, все ще невідомі. Однак в поліції повідомили, що затриманий сказав: «А що ще залишається робити тому, хто 24 роки не бачив свою дружину і дітей і кому єгипетська влада не дозволяють це зробити?».

Пасажирський лайнер авіакомпанії EgyptAir, який виконував внутрішній рейс з Олександрії у Каїр, був захоплений вранці 29 березня. Через деякий час після посадки на Кіпрі викрадач став відпускати пасажирів.

Згодом стало відомо, що літак EgyptAir захопив громадянин Єгипту, який вимагав передати своїй екс-дружині конверт з листом.

/ фото commons.wikimedia.org