Підконрольний Росії Київський районний суд Сімферополя продовжив арешт до 7 серпня Андрію Захтею, якого звинувачують у підготовці «диверсій» на території Криму

Підконрольний Росії Київський районний суд Сімферополя продовжив арешт до 7 серпня Андрію Захтею, якого звинувачують у підготовці «диверсій» на території Криму.

Про це повідомив адвокат обвинуваченого Олексій Ладін, передає «Крим. Реалії».

«Слідчий в черговий раз сказав, що Захтей «може продовжити загрожувати свідкам». На цілком резонне питання захисту — «коли він починав загрожувати свідкам?» — ніякої відповіді не послідувало. Вказали, що є підстави вважати, що Захтей, будучи громадянином України, може сховатися від органів попереднього слідства і суду», — сказав адвокат.

За його словами, ця постанова суду буде оскаржена в апеляційній інстанції як необхідний захід для подачі скарги в Європейський суд з прав людини.

Нагадаємо, що 3 березня суд окупованого Криму продовжив арешт Захтею.

Захтей знаходиться в сімферопольському СІЗО, куди його та Євгенія Панова, також затриманого за підозрою в організації диверсій, повернули з московського СІЗО Лефортово.

Адвокат вказав, що до сих пір у нього не було можливості провести конфіденційну розмову з підзахисним.

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ Російської Федерації заявила про затримання 7 серпня «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович.

Фігуранти справи «кримских диверсантів» Євген Панов і Андрій Захтей знаходилися в московському СІЗО «Лєфортово».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Били і катували струмом: «кримський диверсант» Захтей про тортури з боку ФСБ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: