Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України та наклав арешт на всі носії інформації, що належать «Vodafone Україна», lifecell, «Укртелеком» і «Трімоб» та містять дані про дзвінки, SMS-повідомлення, переміщення й іншу інформацію про абонентів в період з 18 січня до 16 березня 2014 року

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України та наклав арешт на всі носії інформації, що належать «Vodafone Україна», lifecell, «Укртелеком» і «Трімоб» та містять дані про дзвінки, SMS-повідомлення, переміщення й іншу інформацію про абонентів в період з 18 січня до 16 березня 2014 року.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як зазначається, клопотання про арешт було подано департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України.

«У зазначеному кримінальному провадженні досліджуються обставини створення Особою_2 злочинної організації та її діяльності, а також вчинення Особою_2, а також членами очолюваної ним злочинної організації кримінальних злочинів з метою узурпації влади в 2010 році. Перевищення влади і службових повноважень співробітниками правоохоронних органів в період листопад 2013 - лютий 2014 року, що призвело до масових жертв серед протестуючих, організація їхніх умисних вбивств. Також досліджується, в тому числі, діяльність вищих посадових осіб, що входили в злочинну організацію і пов'язаних з ними осіб, яка призвела до подій лютого - березня 2014 року в Автономній Республіці Крим і на сході країни і впливала на їхній розвиток», — йдеться у постанові.

Згідно з повідомленням, орган досудового розслідування з об'єктивних причин не може визначитися з конкретним колом осіб, інформація про телефонні з'єднання яких матиме значення для розслідування. Саме тому прокуратурі потрібно збереження всієї наявної інформації за зазначений період.

«У ході досудового розслідування досліджуються неправомірні дії щодо учасників протестних акцій по всій території України. Варто відзначити, що в зазначених акціях брали участь понад 1 млн осіб, з боку правоохоронних органів на припинення акцій протесту було задіяно тільки представників підрозділів громадської безпеки понад 20 тисяч чоловік», — йдеться у повідомленні про постанову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СПРАВА МАЙДАНУ: Суд над екс-«беркутівцями», допит Януковича, кримінальні провадження щодо колишніх посадовців, конфлікт в ГПУ — що ми знаємо про найгучніші судові процеси в історії України.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile