Печерський районний суд Києва наклав арешт на музейні експонати виставки «Крим – золотий острів у Чорному морі», що перебувають у музеї імені Алларда Пірсона Амстердамського університету в Нідерландах

Печерський районний суд Києва наклав арешт на музейні експонати виставки «Крим – золотий острів у Чорному морі», що перебувають у музеї імені Алларда Пірсона Амстердамського університету в Нідерландах.

Про це йдеться у прес-службі прокуратури Криму.

«Ухвала слідчого судді направлена до Інтерполу з метою забезпечення міжнародного розшуку арештованого майна»,— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що прокуратурою Криму здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом відмови музеєм Алларда Пірсона Амстердамського університету повернути музейні експонати виставки «Крим — золотий острів у Чорному морі», які є власністю України.

Експонати взяті на виставку з кримських музеїв. Наразі нідерландська сторона не повернула предмети культури ані музеям, що окуповані Росією в Криму, ані Національному музеєві історії України.

Виставка предметів культури скіфів та інших стародавніх народів півострова проходила в Амстердамі з лютого до серпня 2014 року.

Поділитись: