Подільський райсуд Києва дозволив проведення заочного розгляду справи за обвинуваченням ватажка самоназваної «ЛНР» Ігоря Плотницького у вчиненні теракту, захопленні в заручники та викраденні Надії Савченко.

Про ухвалу суду щодо дозволу на спеціальне судове провадження під час підготовчого судового засідання оголосила головуюча в засіданні суддя Олена Павленко, передає УНІАН.

За її словами, враховуючи те, що Плотницький перебуває в зоні проведення АТО на території Луганської області та на даний час переховується від органів досудового розслідування та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності, а із встановлених даних вбачається, що він знає про розпочате кримінальне провадження і в засобах масової інформації заявляє, що не має наміру з'являтися до Києва на судове засідання, колегія суддів вважає за необхідне розглядати кримінальне провадження стосовно обвинуваченого Плотницького в порядку спеціального судового провадження.

Суддя зауважила, що у випадку, якщо підстави для спеціального судового провадження перестануть існувати, передбачається подальший судовий розгляд розпочати спочатку згідно із загальними правилами, передбаченими КПК України.

Після цього у підготовчому судовому засіданні було оголошено перерву до 30 вересня.

Нагадаємо, 24 березня прокуратура міста Києва направила до суду обвинувальний акт стосовно лідера бойовиків так званої «ЛНР» Ігоря Плотницького. 

Поділитись: