УКРАЇНА

Суд відмовив Януковичу у наданні свідчень за допомогою відеозв'язку

27 грудня, 2016 16:21
УКРАЇНА/Суд відмовив Януковичу у наданні свідчень за допомогою відеозв'язку
Зберегти
Вигляд
lead
Печерський суд Києва відмовив у відеодопиті колишньому президенту України Віктору Януковичу у справі про «державну зраду».

Печерський суд Києва відмовив у відеодопиті колишньому президенту України Віктору Януковичу у справі про «державну зраду».

«У задоволенні клопотання відмовити. Ніяких підстав для проведення відеодоппиту немає», — постановила слідчий суддя, передає «РБК-Україна».

Суддя зазначила, що право Януковича на захист не порушується, як на це вказували адвокати, оскільки його захисники безперешкодно беруть участь в судових засіданнях.

Водночас, захист Януковича оголосив судді відвід після відмови провести відеодопит.

Про це громадському повідомив адвокат екс-президента Віталій Сердюк. За його словами, ріешння Печерського суду уповільнює розгляд справи Януковича.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯНУКОВИЧ ПРО МАЙДАН І СВОЮ НАЙБІЛЬШУ ПОМИЛКУ.

 «Ані Печерський суд, ані генеральна прокуратура не забажали послухати покази у справі про державну зраду. «Це означає, що неможливо буде направити до суду для розгляду справи по суті. Фактично, вони ставлять хрест на процедурі заочного суду», — сказав Сердюк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що захист колишнього президента України Віктора Януковича виступає за проведення допиту у справі про держзраду в режимі відеоконференції.

До цього Печерський районний суд Києва 14 грудня дав дозвіл на затримання підозрюваного екс-президента Віктора Януковича і доставки його до суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯНУКОВИЧ ПРО ВИВЕЗЕНІ ГРОШІ

Пов`язані новини