Голосіївський райсуд Києва задовольнив клопотання адвоката російського спецпризначенця Єрофєєва Оксани Соколовської про надання їй охорони для захисту житла і майна. Про це повідомив кореспондент Громадського.

«Є реальні обставини загрози для життя Соколовської. Суд задовольняє клопотання про захист адвоката Соколовської. Застосувати заходи безпеки, забезпечити особисту охорону, її рідних, житла та майна», — оголосив суддя Микола Дідик.

За його словами, відповідне рішення зумовлене зникненням іншого адвоката у цій справі Юрія Грабовського. Відтак, Соколовську мають охороняти співробітники Служби безпеки України.

В свою чергу, сторона обвинувачення заперечувала клопотання про надання охорони для Соколовської.

«Я не бачу жодних наданих доказів, є лише переписка в соціальних мережах, де є потерпілий в якомусь зовсім іншому провадженні. Це ніяк не стосується цієї справи», — зазначив прокурор Олександр Климович.

Нагадаємо, СБУ заявила про затримання причетного до зникнення адвоката Юрія Грабовського. За словами головного військового прокурора Анатолія Матіоса, основною версією зникнення адвоката є інсценування викрадення.

Поділитись: