Голосіївській районний суд призначив охорону одному з «діамантових прокурорів», екс-прокурору Київської області Олександру Корнійцю через напад 13 травня.

З відповідним клопотанням до суду звернулися адвокати екс-прокурора, яке було частково задоволене – у частині забезпечення особистої безпеки підозрюваного, передає кореспондент Громадського.

«Є реальна загроза життю та здоров'ю Корнійця. Такий напад вже було скоєно, не виключено що будуть такі ж», – сказав адвокат Корнійця Артем Федосін.

Під час засідання адвокати надавали скріншоти із соцмереж, де, зокрема, звучали погрози на адресу Корнійця. Однак доказів його перебування у лікарні не надавали.

За словами захисника, у Корнійця був струс мозку та закрита черепно-мозкова травма.

Нагадаємо, 13 травня четверо невідомих у камуфляжі напали на Корнійця. За словами адвоката екс- заступника начальника головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна, вже зареєстровано заяву за статтею щодо нанесення легких тілесних ушкоджень. Як раніше заявляв Корнієць, напад він вважає спробою залякування.

У свою чергу прокурор ГПУ Яніс Сімонов під час засідання повідомив, що за даними поліції, в день нападу було зареєстровано 2 заяви: відповідно до першої у ресторані Крим, у Києві, 13 травня було скоєно напад на екс-прокурора Київської області, згідно з другою – сам Корнієць завдав тілесних ушкоджень іншій людині.

Також повідомляється, що під час наступного засідання буде заслухано трьох свідків обвинувачення, які за словами прокурора, можуть підтвердити факт правопорушення. Всього з боку обвинувачення мають свідчити 60 осіб, з боку захисту – 15.

Судовий розгляд у справі «діамантових прокурорів» Корнійця та Шапакіна розпочався 21 березня. Їх було затримано 6 липня 2015 року за підозрою в отриманні хабаря у 3 млн гривень.

Поділитись: