Життя

Суд не посилив міру запобіжного заходу екс-беркутівцю

Життя/Суд не посилив міру запобіжного заходу екс-беркутівцю
Зберегти
Вигляд

Печерський суд Києва тільки частково задовільнив вимогу прокурора по справі командира другої роти спецпідрозділу Беркут Анатолія Логвиненка, якого підозрюють у нападі на автомайданівців. 

Суддя Юлія Фаркош ухвалила рішення зобов'язати підозрюваного повідомляти про зміну місця проживання і роботи, заборонити виїжджати за кордон, а також не спілкуватися з іншими фігурантами справи, повідомив hromadske.tv прокурор Олександр Янушевич.

Янушевич вимагав від суду змінити запобіжний захід - одягти електронний браслет та зобов'язати Логвиненку повідомляти про свої виїзди з Києва- на підставі того, що екс-беркутівець слідству не сприяє та ухиляється від допитів.

16 жовтня Печерський райсуд Києва скасував зобов'язання носити електронний браслет спостереження для Анатолія Логвиненка. Тоді ж його звільнили від обов'язку звітувати слідству про своє пересування по Україні.

Захист Логвиненка апелював до його стану здоров'я, що йому потрібно робити МРТ, а з браслетом це неможливо. Також у екс-беркутівця є нібито необхідність багато мандрувати через роботу. Тоді ж виявилося, що Анатолій Логвиненко працює у Фонді держмайна, у відділі, що займається антикорупційною діяльністю.

Коли інформація про роботу у фонді держмайна набула публічного розголосу, Логвиненка попросили звільнитись і він написав заяву за власним бажанням. Про це він заявив на судовому засіданні 3 листопада. Зараз він працює у приватній структурі.

Логвиненко підозрюється в тому, що разом зі своїми підлеглими, бійцями Беркута, 23 січня 2014 року нападав на активістів Автомайдану, зокрема, у Кріпосному провулку в Києві.

/ фото hromadske

hromadske.tv

Пов`язані новини