Шевченківський районний суд Києва не прийняв позов про захист ділової репутації з боку Національного агентства з питань запобігання корупції до співробітниці Ганни Соломатіної

Шевченківський районний суд Києва не прийняв позов про захист ділової репутації з боку Національного агентства з питань запобігання корупції до співробітниці Ганни Соломатіної.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Відомство заявило, що таким рішенням суд «знайшов формальний привід не прийняти заяву».

«На думку суду, відповідно до правил територіальної підсудності: «…відповідач … проживає за адресою …, що територіально відноситься до Голосіївського району м. Києва. … заява повертається у випадку, коли справа не підсудна цьому суду». У такий спосіб Шевченківський районний суд самоусунувся від розгляду цієї справи, визнавши себе некомпетентним», — йдеться у повідомленні НАЗК.

«Національне агентство, утримуючись від подальших коментарів з цього приводу, заявляє про незмінність обраного курсу та рішучий намір надати Ганні Соломатіній можливість довести достовірність її тверджень у суді», — додали в Агентстві.

Раніше Соломатіна заявила, що глава НАЗК Наталія Корчак порушувала закон про запобігання корупції.

За її словами, Корчак давала прямі вказівки щодо перевірки окремих депутатів і фальсифікувала висновки перевірки декларацій. 

Крім того Соломатіна заявила, що НАЗК не є самостійним органом, а повністю контролюється владою.  Після цього в Адміністрації президента заперечили будь-який контроль над НАЗК.

Пізніше Соломатіна повідомила Громадському, що попросила надати їй особисту охорону, адже боїться за своє життя.

ЧИТАЙТЕ: Соломатіна: Я розповіла про фальсифікації у НАЗК, аби мене не вважали порушницею.

Поділитись: