Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення не припиняти дію урядової постанови, якою запроваджуються обмеження на максимальний розмір тарифу на тепло.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Таким чином, максимально можливий тарифи у розмірі 1400 гривень за гігакалорію продовжуватимуть діяти в Україні на час судового позову одного з регіональних тепловиробників проти Кабміну.

«Наразі, позивачем не доведені обставини, які б вказували на очевидну небезпеку заподіянню шкоди його правам та інтересам, і які б унеможливили їх захист без вжиття відповідних заходів до ухвалення рішення у справі», — повідомили в Окружному адмінсуді.

13 серпня комунальне підприємство «Уманьтеплокомуненерго» подало до Окружного адміністративного суду Києва позов, у якому просить скасувати постанову уряду, що обмежує максимальний розмір тарифу на тепло до 1400 гривень за гігакалорію.

26 червня Кабмін обмежив тариф на теплопостачання до 1400 гривень за гігакалорію. Ті теплокомуненерго, які нараховують українцям вищі тарифи, мають знизити платіжки.

Також в уряді анонсували проведення перевірок теплопостачальників. Зокрема, на початку серпня там анонсували проведення перевірок на 21 теплогенеруючому комунальному підприємстві України.

Пропозицію обмежити розмір тарифу на тепло та гарячу воду озвучили під час засідання уряду 19 червня.

Поділитись: