ENRU

Суд обрав запобіжний захід пранкеру через оголені сідниці на Євробаченні

Дніпровський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання пранкеру Віталію Седюку, який оголив сідниці під час виступу Джамали на Євробаченні.

Про це у Facebook повідомила прес-секретар столичної прокуратури Надія Максимець.

«За клопотанням київської місцевої прокуратури №4 Дніпровським райсудом столиці пранкеру В. Седюку обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання», — повідомила Максимець.

Надежда Максимец

Також суд зобов'язав підозрюваного з’являтися на виклик до прокуратури, здати на зберігання закордонні паспорти і повідомляти про зміну місця проживання.

Максимець зазначила,  невиконання Седюком таких обов'язків  може стати підставою для зміни  запобіжного заходу.

Водночас, виконавчий продюсер Євробачення-2017 Павло Грицак категорично засудив вчинок Сердюка. «Ми обурені, та жодним чином не підтримуємо такі провокації. Винуватець має понести відповідальність за те, що вчинив», — сказав він.

За його словами, зараз Оргкомітет Євробачення-2017 проводить власне внутрішнє розслідування щодо інциденту, про результати якого буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, під час виступу Джамали на сцені Євробачення-2017 чоловік із фан-зони, загорнутий в австралійський прапор, вибіг на сцену та показав оголені сідниці глядачам.

Спочатку у соцмережах через прапор почали писати про те, що на сцену вибіг австралієць, але пізніше виявилося, що це українець Віталій Седюк.

Пізніше поліція його затримала.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram