УКРАЇНА

Суд Одеси відмовив у стягненні з ОПЗ $ 50 млн боргу на користь компанії Фірташа

28 грудня, 2016 17:44
УКРАЇНА/Суд Одеси відмовив у стягненні з ОПЗ $ 50 млн боргу на користь компанії Фірташа
Зберегти
Вигляд
Рішення було на користо компанії Фірташа було ухвалене Стокгольмським арбітражем ще 25 липня, але про нього публічно не повідомлялось.

Стокгольмський арбітраж задовольнив другий позов кіпрської Ostchem Holding Limited Дмитра Фірташа і стягнув з ОПЗ $193,36 млн основного боргу за поставки газу і $57,8 млн пені.

Про це стало відомо з ухвали Південного міського суди Одеси 22 грудня, який відмовив компанії Ostchem у виконанні рішення Стокгольмського арбітражу, передає ЛІГА.net.

З тексту рішення випливає, що 25 липня 2016 року Стокгольмський арбітраж задовольнив другий позов Ostchem і стягнув з ОПЗ $193,36 млн основного боргу за поставки газу і $57,8 млн пені за прострочення платежів. Раніше про це рішення публічно не повідомлялось.

Перед цим, 31 березня цього року, Стокгольмський арбітраж задовольнив клопотання Ostchem Holding Limited і постановив Одеському припортовому заводу до 31 серпня 2016 року утриматися від відчуження або обтяження будь-яким чином своїх необоротних активів.

Суд відмовив задовольнити клопотання компанії Фірташа в зв'язку з неправильним оформленням документів юристами Ostchem.

Раніше повідомлялось, що приватизація ОПЗ переноситься через відсутність покупців. Це вже не перший зрив спроби приватизації ОПЗ.

А глава уряду Гройсман заявив, що Фонд держмайна не здатний провести приватизацію заводу.

В той же час, Україна очікує від Стокгольмського арбітражу рішення на користь «Нафтогазу» проти російської компанії «Газпром»

Пов`язані новини