Апеляційний суд Одеської області відпустив з-під варти і відправив під домашній арешт Рамзіка Карапетяна, який підозрюється у побитті сімох жінок у центрі Одеси.

Апеляційний суд Одеської області відпустив з-під варти і відправив під домашній арешт Рамзіка Карапетяна, який підозрюється у побитті сімох жінок у центрі Одеси. Таким чином, суд частково задовольни апеляційну скаргу захисту Карапетяна.

Про це йдеться у повідомленні Апеляційного суду Одещини.

В апеляційній скарзі захист просив про скасування ухвали Приморського районного суду Одеси з мотивів «її невідповідності вимогам кримінального процесуального законодавства».

«Апеляційний суд частково задовольнив апеляційну скаргу захисника, та скасувавши ухвалу Приморського райсуду Одеси, постановив нову, якою застосував до підозрюваного Карапетяна запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту», — йдеться у повідомленні.

Суд обґрунтував це рішення тим, що до Рамзіка Карапетяна не може бути застосований арешт, якщо він раніше не був судимий.

Карапетян підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 296 (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства)  КК України.

За даними видання «Думская», інцидент, у якому звинувачується Карапетян, стався 11 серпня цього року в Одесі.

25-річний Карапетян, перебуваючи у нетверезому стані, прямуючи центром міста, «бив усіх, хто траплявся йому під руку, поки його не затримали і не передали поліції». Унаслідок інциденту постраждали семеро жінок, одній з них підозрюваний зламав ніс.

Поділитись: