Одеський окружний адмінсуд заборонив проведення в місті «Маршу рівності», запланованого на 13 серпня. Він мав відбутися у рамках фестивалю «Одеса Прайд-2016», який проходить в Одесі 10-14 серпня.

«Задоволено позов виконкому Одеської міської ради про заборону проводити певні заходи «Одеса Прайд-2016». Обмежено право на проведення 13 серпня «Маршу рівності», зібрань і ходи від Лідерсовського бульвару до Французького бульвару», — повідомили в Одеському суді, передає УНІАН.

Суд також заборонив проводити у зазначений день вуличні заходи «військово-патріотичного характеру» місцевого Автомайдану, які планувалися в тому самому місці, що й марш ЛГБТ.

Пізніше організатори «Одеса Прайд-2016» повідомили Громадському, що їм відмовили провести заходи в готелі Reikartz.

«В готелі пояснили це тим, що існує негласна постанова міськради Одеси нікуди не пускати учасників ЛГБТ-фестивалю», — сказала організаторка Анна Шаригіна.

Нагадаємо, в Одесі увечері 10 серпня відкрився ЛГБТ-фестиваль «Одеса Прайд-2016», який триватиме до 14 серпня. Представники християнських конфесій звернулися до влади та правоохоронних органів з проханням не допустити проведення вуличної акції «Марш рівності».

Поділитись: