УКРАЇНА

Суд переніс оголошення вироку «екс-беркутівцю» Єфіміну

УКРАЇНА/Суд переніс оголошення вироку «екс-беркутівцю» Єфіміну
Зберегти
Вигляд
lead

Подільський райсуд Києва переніс оголошення вироку колишньому силовику харківського спецпідрозділу «Беркут» Андрію Єфіміну на 22 липня 2016 року.

Таке рішення суддя пояснила тим, що на засіданні не було адвоката обвинуваченого Єфіміна, передає кореспондент Громадського.

Андрія Єфіміна звинувачують у перевищенні службових повноважень 18 лютого 2014 року в урядовому кварталі Києва. Тоді, за версією обвинувачення, Єфімін вдарив гумовою палицею протестувальника і сотника івано-франківської сотні «Свободи» Сергія Дідича.

Після цього Дідича збила насмерть вантажівка, за кермом якої був інший протестувальник, Леонід Бібік. Його від кримінальної відповідальності звільнили за так званим «законом про амністію».

Єфімін у суді визнав, що вдарив Дідича незадовго то того, як останнього збила машина. «Екс-беркутівець» також постраждав від наїзду — в нього була зламана нога. Цей епізод став ключовим у фільмі Громадського «Амністія», з циклу розслідувань «Слідами революції».

Нагадаємо, зараз також судять екс-командира харківського батальйону «Беркут», полковника міліції  Владислава Лукаша, який був безпосереднім начальником Єфіміна під час подій Євромайдану.

Лукаша звинувачують в перевищенні влади під час подій 1 грудня 2013 року та 18 лютого 2014 року в урядовому кварталі, що призвело до смерті 5 осіб та поранення 169 осіб.

Пов`язані новини