Політика

Суд переніс розгляд апеляції Ради по Мосійчуку на 1 березня

Політика/Суд переніс розгляд апеляції Ради по Мосійчуку на 1 березня
Зберегти
Вигляд

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України перенесла розгляд скарги Верховної Ради на рішення Вищого адміністративного суду України про визнання незаконним та скасування постанови парламенту про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності і арешт народного депутата України з фракції «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука на 1 березня 2016 року.

Суд схвалив таке рішення, задовольнивши клопотання представника Верховної Ради, який заявив, що йому не надходив висновок науково-експертної ради Верховного суду України, який би був зроблений в рамках цього виробництва.

Крім того, представник парламенту зазначив, що необхідно з'ясувати, чи слід розглядати цю справу в рамках кримінального або адміністративного провадження.

Адвокат Мосійчука Леонід Сиваков сказав агентству "Інтерфакс-Україна", що така позиція представника Верховної Ради спрямована на затягування розгляду даної справи, оскільки, на його думку, воно може закінчитися з незадовільним для парламенту результатом.

Як повідомлялося, 17 вересня 2015 року на засіданні парламенту генеральний прокурор України Віктор Шокін попросив Верховну Раду зняти недоторканність з Мосійчука.

/фото facebook.com/igor.mosijcuk/

Пов`язані новини