Київський районний суд Полтави відклав розгляд справи міськголови Харкова Геннадія Кернеса по суті через відсутність на засідання його адвоката Лідії Ізовітової. Розгляд продовжиться 28 липня.

 

 

Як повідомляє Громадське.Полтави, сьогодні суд вирішив провести підготовче засідання, після чого буде оголошено перерву. Розгляд справи продовжиться тільки у присутності адвоката Кернеса.

За словами міського голови Харкова, Ізовітова не з’явилася на засідання, оскільки бере участь у всеукраїнському з'їзді адвокатів. У свою чергу прокурор та адвокати потерпілих наполягали на тому, що відсутність Ізовітової не є достатньою причиною для перенесення розгляду справи.

Окрім того Кернес та його захисники заявили, що досудове розслідування проводиться незаконн, а прокурор приховує від адвокатів матеріали справи. Захисники підсудного наполягають на наданні додаткового часу задля ознайомлення з усіма матеріалами справи.

«Я не буду брати участь у цьому фальсифікованому засіданні, якщо мої захисники не отримають всіх матеріалів справи», – заявив Кернес.

Потерпілі у свою чергу називають вимоги адвокатів затягнути судовий процес.

Нагадаємо, Кернеса та двох його охоронців обвинувачують у викраденнях, катуваннях, погрозах вбивства.

Поділитись: