Дніпровський райсуд Києва переніс розгляд запобіжного заходу для лідера партії «УКРОП» Геннадія Корбана на 09:30 27 грудня 2015 року. Таке рішення прийняв суддя Микола Чаус після поновлення судового засідання о 20:30 26 грудня.

«Оскільки станом на початок судового засідання підозрюваний у залі відсутній, прокурором не надано відповідні документи щодо виконання ухвали суду, суд ухвалив оголосити перерву до 27 грудня на 9.30», - заявив суддя.

Прес-секретар партії «УКРОП» Євгенія Кравчук заявила, що сторона обвинувачення не надала документів про обстеження Корбана.

«Прокурори не надали документів про обстеження, як того вимагала попередня ухвала суду», - написала вона у Facebook.

У свою чергу, ГПУ підозрює лідера партії «УКРОП» у фальсифікації діагнозу і навмисному затягуванні слідства.

Зараз Геннадія Корбана привезли  до Інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова.

Раніше суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус задовольнив клопотання адвокатів Корбана щодо завершення медичної експертизи. Він відклав судове засідання до 20:30 26 грудня, в разі виконання експертизи до вказаного часу.

Виконання цього рішення покладене на слідчих Генпрокуратури.

«Адвокати готують заяву про роз'яснення, Корбан залишається в залі суду», - написала тоді прес-секретар партії.

Сторона захисту лідера партії «УКРОП» Геннадія Корбана просила суд про перенесення розгляду запобіжного заходу у зв'язку з важким станом його здоров'я.

Також вони закликали доставити Корбана назад до Інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова.

Про це в залі суду заявила адвокат Оксана Томчук.

26 грудня Корбана привезли до Дніпровського районного суду Києва. Там проходить засідання щодо зміни йому запобіжного заходу.

Про це повідомила прес-секретар партії Євгенія Кравчук у Facebook.

«Корбана привезли до зали суду. Він під крапельницею, поруч медики» - написала Кравчук у Facebook.

Раніше лідера «УКРОПу» вивезли у супроводі правоохоронців з лікарні Інституту ім. Амосова до Дніпровського районного суду Києва.

 

«Геннадія Корбана везуть з лікарні Амосова в Дніпровський суд - під крапельницею», - повідомила Кравчук.

За її словами, лідера «УКРОПу» повезли у кареті швидкої допомоги в супроводі чотирьох мікроавтобусів з силовиками.

26 грудня суд задовольнив клопотання про примусовий привід Геннадія Корбана на засідання, за поданням прокуратури.

Адвокат Оксана Тимчук оприлюднила довідку з лікарні про те, що Корбан госпіталізований та знаходиться на стаціонарі в інституті Амосова.

«Станом на зараз він перебуває в процесі лікування і лежить під крапельницями», - заявила вона.

 

Довідка Корбана для прокуратури

При цьому прокурор зазначив, що наданій адвокатом довідці не зазначається, що підозрюваний не може з'явитися на судове засідання.

Крім того прокурор повідомив, що Корбану було вручено клопотання про зміну запобіжного захисту, але той відмовився отримати цей документ.

Також, за словами прокурора, йому вручили повістку на виклик до суду на 9 годину суду, від її отримання він теж відмовився.

А прес-секретар Євгенія Кравчук вважає, що повістка була зачитана з порушеннями, а сам Корбан був «напівпритомний».

«Коли лікарню інституту Амосова покинули адвокати, які не спали другу добу, і журналісти, до палати увірвалася група співробітників СБУ в масках. Вони зачитали на камеру повістку про виклик політика завтра, на 9.00, до Дніпровського районного суду і кинули на ліжко клопотання про зміну запобіжного заходу з домашнього арешту на утримання під вартою. Це сталося через 7 хвилин після того, як його перевели з реанімації. Корбан перебував у напівпритомному стані», - написала вона у Facebook.

Після цього захист намагався заявити відвід прокурору, заявляв, що прокурор «підробив документи».

Нагадаємо, що 25 грудня Корбана прооперували і перевели в реанімацію.

Пізно ввечері 24 грудня у квартирі лідера партії «УКРОП» в Дніпропетровську правоохоронці провели обшук. Корбана направили до Києва для проходження медичної експертизи.

18 грудня Корбана госпіталізували із зали суду.

6 листопада Печерський районний суд ухвалив щодо лідера політичної партії УКРОП Геннадія Корбана запобіжний захід у вигляді домашнього арешту терміном на два місяці.

Арешт передбачає носіння електронного засобу контролю і триває до 31 грудня 2015 року включно. Корбан перебуває під домашнім арештом у Дніпропетровську.

/Фото facebook.com/yevheniya.khudzik

Поділитись: