Розгляд клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу народному депутату від Радикальної партії Ігорю Мосійчуку перенесено на 4 грудня.

Суд ухвалив таке рішення під час сьогоднішнього засідання та дав час для того, щоб нардепа обстежили в Інституті Шалімова, де він зараз перебуває і на те, щоб вирішити питання про можливість участі підозрюваного в судовому засіданні в режимі відеоконференції, передає Інтерфакс-Україна.

Ігор Мосійчук прийшов на засідання Верховної Ради 17 вересня – як народний депутат, член Радикальної партії Олега Ляшка. Залишав стіни парламенту він у супроводі бійців СБУ в статусі підозрюваного у кримінальній справі.

Мосійчук підозрюється у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою), ч.2, 3 ст.296 (хуліганство), ч.1,2 ст.350 (погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок), ч.1 ст.376 (втручання в діяльність судових органів), ч.1,2 ст.377 (погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного) Кримінального кодексу України.

Вищий адміністративний суд України визнав незаконною постанову Верховної Ради про зняття депутатської недоторканності та арешт Мосійчука.

Поділитись: