Господарський суд міста Києва переніс засідання у справі компанії ТЕДІС проти Антимонопольного комітету України.

Господарський суд міста Києва переніс засідання у справі компанії ТЕДІС проти Антимонопольного комітету України.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Компанія ТЕДІС — монополіст на ринку дистрибуції тютюнових виробів оскаржує рішення АМКУ від 16.12.2016 про накладення штрафу в розмірі 431 млн. грн. за зловживання монопольним становищем.

В ході судового засідання Генпрокуратура, яка після обшуків в АМКУ та в офісі ТЕДІС в п'ятницю, 31.03, подала клопотання про відкладення засідання з метою ознайомлення з матеріалами справи.

Окрім того, АМКУ, посилаючись на конфіденційність матеріалів справи, подав клопотання про закритий судовий розгляд. Суд задовольнив обидва клопотання та переніс засідання на 28.04. Клопотання АМКУ про колегіальний розгляд справи суд відхилив, однак порадив відповідачу по ходу справи подавати його знову.

Під час засідання під будівлю суду та до самої зали суду прийшли представники організації Вільні Люди з прапорами їхньої організації та ряд народних депутатів.

За словами Олександра Яковенка Юриста штабу Вільні Люди, метою їхньої акції був контроль за законністю проведення судового засідання та винесення правомірного рішення.

Як повідомлялось, у приміщенні антимонопольного комітету представники генеральної прокуратури проводили обшуки.

Водночас, генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що 1000 співробітників правоохоронних органів проводять обшукив рамках розслідування щодо монопольного дистриб'ютора тютюнових виробів ТОВ Мегаполіс Україна (Тедіс Україна), власником якого виявився громадянин РФ Ігор Кесаєв.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: