УКРАЇНА

Суд почав заново розглядати справу про теракт у Харкові

21 квітня, 2017 15:09
УКРАЇНА/Суд почав заново розглядати справу про теракт у Харкові
Зберегти
Вигляд
Фрунзенський районний суд Харкова 21 квітня вирішив почати заново розглядати справу про теракт біля Палацу спорту у Харкові після зміни колегії суддів.

Фрунзенський районний суд Харкова 21 квітня вирішив почати заново розглядати справу про теракт біля Палацу спорту у Харкові після зміни колегії суддів.

Про це повідомили у прокуратурі Харківської області, передає «Інтерфакс-Україна».

«Провадження у теракту біля Палацу спорту буде слухатися з самого початку», — повідомили в прокуратурі.

За словами співрозмовника агентства, прокуратура виступала за продовження розгляд справи, попри зміни в складі колегії суддів, двоє обвинувачених попросили час подумати, а третій — виступив категорично проти продовження розгляду справи.

«Згідно із законом, якщо хоч один з учасників процесу проти продовження розгляду, справа повинна слухатися заново», — пояснили в прокуратурі.

Нагадаємо, 14 квітня суд продовжив арешт підозрюваних у теракті в Харкові на 60 діб.

Нагадаємо, 22 лютого 2015 року біля Палацу спорту в Харкові пролунав вибух. Це сталося під час формування колони активістів Євромайдану. На місці події загинули учасник мітингу та міліціонер. Постраждали одинадцятеро осіб, двоє з яких згодом померли в лікарні. Обидва були неповнолітніми.

Прокуратура визначила справу як теракт. Співробітники служби безпеки України 26 лютого затримали трьох підозрюваних. Один з них надав свідчення, що теракт був скоєний за вказівкою Росії за грошову винагороду. Згодом підозрюваний від своїх слів відмовився.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# теракт
Пов`язані новини