Апеляційний суд Києва погодив клопотання про арешт заступниці міського голови Харкова Тетяни Овіннікової у справі про розкраданні 650 га землі керівниками Харківської міськради

Апеляційний суд Києва погодив клопотання про арешт заступниці міського голови Харкова Тетяни Овіннікової у справі про розкрадання 650 га землі керівниками Харківської міськради.

Про це повідомив генпрокурор України Юрій Луценко.

Він також зазначив, що суд погодив арешт з можливістю зазстави у 30 млн гривень.

За словами прес-секретарки Луценка Лариси Сарган, всього Овіннікова, діючи спільно із іншими службовими особами, сприяла заволодінню земельними ділянками на території Харкова загальною площею 25,1178 га, чим спричинила збитки на загальну суму 1,2 млн грн.

«Так, встановлено, що службові особи Харківської міської ради всупереч вимогам чинного законодавства, шляхом створення впродовж 2008-2014 років понад 90 обслуговуючих кооперативів, засновниками та учасниками яких були особи з їх близького оточення, сприяли їм у виготовленні відповідних правовстановлюючих документів та незаконно привласнили належні територіальній громаді м. Харкова земельні ділянки загальною площею понад 650 га вартістю більше 4,05 млрд. грн., які обернули на свою та інших осіб користь», — написала Сарган у Facebook.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile