УКРАЇНА

Суд пом'якшив запобіжний захід затриманому на хабарі колишньому ректору НАУ

26 грудня, 2017 18:36
УКРАЇНА/Суд пом'якшив запобіжний захід затриманому на хабарі колишньому ректору НАУ
Зберегти
Вигляд
Суд відмовив у відстороненні від посади ректора Національного авіаційного університету Володимира Харченка, а також змінив йому запобіжний захід з нічного домашнього арешту на особисте зобов'язання.

Суд відмовив у відстороненні від посади ректора Національного авіаційного університету Володимира Харченка, а також змінив йому запобіжний захід з нічного домашнього арешту на особисте зобов'язання.

Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Зазначається, що з «таємничих причин суд відмовив у відстороненні обвинуваченого Харченка В.П. від посади проректора Національного авіаційного університету, незважаючи на заявлені та обґрунтовані копіями відповідних матеріалів досудового розслідування обставини».

«Харченку В.П. домашній арешт у нічний час змінено на особисте зобов’язання із виключенням обов’язків не покидати м. Київ без дозволу суду та носити електронний засіб контролю. Крижанівському С.В. із числа обов’язків також виключено обов’язки не покидати м. Київ без дозволу суду та носити електронний засіб контролю», — йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що Печерський райсуд Києва призначив до розгляду по суті обвинувальний акт стосовно колишнього в.о. обов'язки ректора НАУ.

Харченка звинувачують у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 368, ч. 2 ст. 382 КК України, Крижанівського С.В. – ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 КК України, та Бойчука М.О. – ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 368 КК України.

У серпні 2016 року правоохоронці затримали при отриманні хабара в. о. ректора НАУ Володимира Харченка та адвоката-посередника.

Харченко вимагав 170 тисяч євро від професора за призначення його на посаду в університеті. 

Детективи НАБУ під час обшуку у колишнього в.о. ректора НАУ Харченка вилучили готівки на загальну суму близько 5 млн гривень і 9 злитків золота.

Харченку загрожує до 10 років позбавлення волі.

27 серпня Міністерство освіти і науки України звільнило Харченка від виконання обов'язків ректора НАУ.

Більше про:
# нау
# корупція
Пов`язані новини