Шевченківський районний суд Києва поновив на посаді колишнього керівника «Південно-західної залізниці» Олексія Кривопішина, повідомили в Міністерстві інфраструктури України.

У відомстві зазначили, що подадуть апеляцію на таке рішення суду і звернуться у зв’язку з ним до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Рішення суду прокоментував міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Годину тому одіозний колишній керівник «Південно-західної залізниці» Кривопішин був поновлений Шевченківським «судом» на своїй посаді. Нагадаю, саме його, після серії резонансних журналістських розслідувань, було звільнено Кабінетом Міністрів минулого року. «Суд» проігнорував всі факти, звернення державних органів влади і зметикував по своєму. У понеділок звернуся до Кабміну, Мін'юсту та Вищої ради юстиції щодо цього судового рішення», – цитує Омеляна прес-служба Мінінфраструктури.

Як зазначається, міністр наголосив, що відбулося грубе порушення принципу рівності сторін, права на захист та відкритості судового процесу.

Нагадаємо, що у березні минулого року журналісти оприлюднили розслідування про те, що «Південно-західна залізниця» під керівництвом Кривопішина безкоштовно збудувала тенісні корти для дочки міністра інфраструктури Володимира Козака. Рішенням Кабміну Кривопішина було звільнено, після чого він почав судитися.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile