УКРАЇНА

Суд залишив під вартою екс-регіонала Єфремова ще на два місяці

6 березня, 2018 15:56
УКРАЇНА/Суд залишив під вартою екс-регіонала Єфремова ще на два місяці
Зберегти
Вигляд
Старобільський районний суд Луганської області вирішив продовжити утримання під вартою екс-лідеру Партії регіонів Олександру Єфремову ще на два місяці — до 3 травня.

Старобільський районний суд Луганської області вирішив продовжити утримання під вартою екс-лідеру Партії регіонів Олександру Єфремову ще на два місяці — до 3 травня.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

На черговому засіданні суд продовжив термін запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою відносно Єфремова до 3 травня включно. Судовий розгляд у кримінальному провадженні триває. Наступне засідання призначено на 10:00 6 березня.

Єфремова звинувачують в організації захоплення будівлі Луганської ОДА (ч. 3 ст. 27, ст. 341 КК України); в пособництві в захопленні управління Служби безпеки України в Луганській області (ч. 5 ст. 27, ст. 341 КК України).

Також його звинувачують в умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією, вчинених представником влади за попередньою змовою групою осіб, що спричинили тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 110 КК України); організаційному та інше сприяння створенню та діяльності терористичної організації "Луганська народна республіка" (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Нагадаємо, 30 липня Єфремова затримали в аеропорту «Бориспіль» з квитком на Відень. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа екс-регіонала Єфремова: 7 головних фактів.

Зараз Єфремов під арештом до 28 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я не мавпа, на людей не кидаюсь» — репортаж із суду над екс-регіоналом Єфремовим.

Пов`язані новини