Краматорський міський суд 27 листопада ухвалив рішення про початок спеціального досудового розслідування і судового провадження з заочного засудження організатора і керівника Оплоту Євгена Жиліна.

Про це у Facebook повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

«З дотриманням всіх вимог процесуального законодавства і на підставі зібраних доказів, за клопотанням слідчого військової прокуратури сил АТО Краматорським міським судом Донецької області 27 листопада прийнято рішення про початок спеціального досудового розслідування і судового провадження (заочного засудження) підозрюваного Євгена Жиліна, організатора і керівника терористичної групи Оплот», - йдеться в повідомленні.

«Вирок українського суду тепер буде точно. Вирок за все скоєне через титушек проти Майдану, Маріїнський парк і покалічених людей, терористичні акти і підкуп співробітників колишньої міліції. За українським Законом і по Праву», - зазначив Матіос.

Наприкінці березня 2015 прокуратура Харківської області почала кримінальне провадження за фактом посібництва в привласненні коштів територіальної громади через фіктивні фірми лідера Жиліна, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

6 липня Жилін був оголошений у розшук у зв'язку з підозрою у вчиненні злочинних дій.

Поділитись: