УКРАЇНА

Суд скасував арешт фігуранта «газової справи Онищенка» Постного

19 липня, 2017 19:17
УКРАЇНА/Суд скасував арешт фігуранта «газової справи Онищенка» Постного
Зберегти
Вигляд
Апеляційний суд Львівської області звільнив з-під варти Валерія Постного — фігуранта «газової справи» екс-депутата Олександра Онищенка

Апеляційний суд Львівської області звільнив з-під варти Валерія Постного — фігуранта «газової справи» екс-депутата Олександра Онищенка.

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», суд скасував запобіжний захід, застосований щодо підозрюваного на підставі рішення Галицького районного суду Львова від 3 липня по справі про розкрадання газового конденсату.

Справа розслідується Львівським територіальним управлінням Національного антикорупційного бюро. За інформацією НАБУ, у рамках даної справи Постний повідомлений про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч.3 ст. 27 ч.5 ст. 191 КК України.

У так званій «газовій справі Онищенка» Постний проходить, як організатор у складі злочинної групи.

Опівночі 16 червня його звільнили з Лук’янівського СІЗО, оскільки сплив термін арешту. Але під воротами слідчого ізолятора Постного повторно затримали вже за новою підозрою. 3 липня у Львові суд взяв під варту Постного з можливістю внесення 50 мільйонів гривень застави.

Постний пересувається на інвалідному візку і неодноразово скаржився на стан здоров’я, проте прокуратура вважає, що він симулює хворобу.

Олександр Онищенко, який утік з України, підозрюється в організації «газової схеми», що завдала Україні 3 мільярди гривень шкоди.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини