Життя

Суд скасував договір про продаж стадіону «Старт» у Києві

Життя/Суд скасував договір про продаж стадіону «Старт» у Києві
Зберегти
Вигляд

Господарський суд Києва розірвав договір купівлі-продажу cпортивного комплексу «Стадіон «Старт» в Шевченківському районі Києва. Про це повідомляє Фонд державного майна.

17 березня госпсуд задовольнив позовні вимоги Фонду державного майна і розірвав договір купівлі-продажу cтадіонe, який є пам'яткою історії, культури та історичного середовища Києва.

Причина прийняття рішення судом - невиконання зобов'язань інвестором.

Зазначається, що стадіон було продано в 2010 році за результатами некомерційного конкурсу Товариству з обмеженою відповідальністю «Голден Хаус» для створення спортивно-оздоровчого комплексу.

Проте з 2010 року і дотепер інвестор так і не виконав зобов’язань по створенню такого комплексу, занедбавши за цей час придбану пам’ятку історії.

26 лютого 2010 року Київрада передала в оренду компанії «Голден Хаус» земельні ділянки загальною площею 4,83 га для реконструкції стадіону, будівництва, експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу і багатофункціонального житло-офісного комплексу з приміщеннями торгово-розважального призначення та паркінгом.

4 березня 2015 року Київрада розірвала договір оренди і повернула територію стадіону «Старт» територіальній громаді Києва.

11 вересня суд визнав протиправним і скасував рішення Київради. У самій Київраді пообіцяли подати апеляцію на це рішення суду.

Стадіон «Старт» є не просто звичайним спортивним об’єктом Києва, на ньому у 1942 році відбувся легендарний «матч смерті», де команда киян перемогла німецьку футбольну команду.

/ фото wikipedia

Пов`язані новини