Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Національного банку про неплатоспроможність Банку «Михайлівський», рішення Фонду гарантування вкладів фізосіб про введення в нього тимчасової адміністрації та рішення обох органів про ліквідацію банку.

Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Національного банку про неплатоспроможність банку «Михайлівський», рішення Фонду гарантування вкладів фізосіб про введення в нього тимчасової адміністрації та рішення обох органів про ліквідацію банку.

Рішення ухвалено за позовом єдиного власника банку — компанії «Екосіпан», повідомляє FinClub.

Суд констатував, що перерахування 1507 млрд грн з рахунку ТОВ «Інвестиційно-розрахунковий центр» на рахунки фізосіб хоч збільшило зобов'язання Фонду гарантування вкладів, але це не було «операціями банку», оскільки «Михайлівський» не був стороною договорів позики, а лише виконував розпорядження клієнта.

При цьому суд відмовився «зобов'язати НБУ здійснити всі необхідні дії по відновленню функціонування ПАТ Банк «Михайлівський» як банку». Нацбанк готується оскаржити рішення.

Нагадаємо, Нацбанк звинуватив керівництво банку «Михайлівський» в організованій злочинних дій і ліквідував банк

За даними НБУ, станом на 23 травня 100% акцій банку належало ТОВ «Екосіпан», 92,5% якого належить Віктору Поліщуку, 3,9% — Ігорю Дорошенку і 3% — Віктору Єрасову. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: