УКРАЇНА

Суд скасував рішення про арешт начальника Харківського університету Повітряних сил Алімпієва

30 січня, 2018 08:36
УКРАЇНА/Суд скасував рішення про арешт начальника Харківського університету Повітряних сил Алімпієва
Зберегти
Вигляд
Апеляційний суд Харківської області скасував рішення слідчого судді про арешт начальника Харківського національного університету Повітряних сил імені В. Кожедуба Андрія Алімпієва, підозрюваного у розтраті.

Апеляційний суд Харківської області скасував рішення слідчого судді про арешт начальника Харківського національного університету Повітряних сил імені В. Кожедуба Андрія Алімпієва, підозрюваного у розтраті.

Про це повідомляє прес-служба суду.

«За результатами розгляду апеляційних скарг Андрія Алімпієва і його захисника колегія суддів ухвалила: рішення слідчого судді Дзержинського районного суду міста Харкова від 15 січня 2018 про задоволення клопотання слідчого і про продовження, у межах строків досудового розслідування, запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Алімпієва А. скасувати», — йдеться в повідомленні.

Суд частково задовольнив апеляційну скаргу захисника.

«Застосувати до підозрюваного Алімпієва А. М. запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 1,5 млн грн з урахуванням внесеної раніше суми застави в межах строку досудового розслідування. Покласти на підозрюваного додаткові обов'язки, передбачені п. п. 1,2,3,4,8 ч. 5 ст. 194 КПК України», — йдеться в повідомленні.

Раніше Андрій Алімпієв вийшов під заставу з-під варти, де він перебував у рамках справи про розтрату коштів при закупівлі пального.

Нагадаємо, 17 листопада Військова прокуратура затримала  генерал-майора Андрія Алімпієва за підозрою у розтраті 2,4 млн грн на користь 2 підприємств при закупівлі пального.

Дзержинський райсуд Харкова обрав запобіжний захід начальнику Харківського національного університету Повітряних сил ЗСУ генерал-майору Андрію Алімпієву у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 1,5 мільйона гривень.

Суд не відсторонив від роботи начальника Харківського національного університету Повітряних сил ім. Кожедуба Андрія Алімпієва, заарештованого за підозрою у розтраті 2,4 мільйона гривень.

Пов`язані новини