ENRU

Суд скасував заборону на ввезення речей з території анексованого Криму

Адміністративний апеляційний суд Києва 14 червня визнав незаконним пункт перший Постанови Кабінету міністрів України №1035, що обмежував ввезення речей через кордон із анексованим Кримом.

Про це повідомив юрист Гельсінської спілки з прав людини Максим Тимочко, передає «Крим.Реалії».

Результатом відповідного рішення суду є те, що кримчани зможуть перевозити особисті речі з території анексованого Росією Криму на материкову частину України без обмежень.

Постанову окружного адміністративного суду Києва за позовом представників УГСПЛ про визнання постанови Кабінету Міністрів України №1035 незаконною опублікували 20 березня на сайті «Єдиного державного реєстру судових рішень».

За словами юристки громадської приймальні з питань Криму Української Гельсінської спілки з прав людини Ганни Россомахіної, ця постанова виключала можливість перевезення будь-яких речей кримчан.

Раніше дозволялося ввезення лише «особистих речей», проте перелік був дуже обмеженим. 

Нагадаємо, у 2015 році Кабінет міністрів України ухвалив постанову №1035 «Про обмеження поставок окремих товарів (робіт, послуг) з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію»,

Підписуйтесь на наш канал в Telegram