УКРАЇНА

Суд скоротив частині фігурантів нападу на «Автомайдан» час на ознайомлення зі справою

6 листопада, 2017 19:03
УКРАЇНА/Суд скоротив частині фігурантів нападу на «Автомайдан» час на ознайомлення зі справою
Зберегти
Вигляд
У справі нападу на активістів «Автомайдану» у січні 2014 року на вулиці Щорса щодо частини підозрюваних завершили досудове слідство. Вінницькій міський суд скоротив фігурантам справи час на ознайомлення зі справою до 15 листопада

У справі нападу на активістів «Автомайдану» у січні 2014 року на вулиці Щорса щодо частини підозрюваних завершили досудове слідство. Вінницькій міський суд скоротив фігурантам справи час на ознайомлення зі справою до 15 листопада.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

За словами прокурора, доступ до матеріалів справи був відкритий з 9 серпня.

Наразі термін досудового розслідування офіційно сплив, і троє з п'яти підозрюваних зараз без запобіжного заходу — його скасував суд на підставі закінчення строків розслідування.

Адвокати просили не обмежувати їх у часі, аргументуючи це тим, що вони не встигають переглянути багатогодинне відео, «тим більше адвокати і підозрювані їздять з Києва, що займає багато часу».

Підозрюваними в цій справі є колишні високопосадовці правоохоронних органів: Кравченко Олексанр — заступник начальника УМВС Києва, Шевченко Олександр — заступник начальника Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків управління МВС Києва та його підлеглі: Роман Москалець, Олександр Швайчук, та Михайло Марініч.

Досудове розслідування щодо п'яти колишніх правоохоронців проводилося у Вінниці, а ось розглядати справу по суті, швидше за все, будуть вже в Києві за місцем скоєння злочину.

Раніше у Києві затримали екс-бійця спецпідрозділу «Беркут» Сергія Лободу, якого розшукували за фактом нападу на «Автомайдан» у січні 2014 року.

До цього Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід екс-бійцю підрозділу «Беркут» Богдану Мельнику, якого також підозрюють у нападі на «Автомайдан». 

Підозрюваного засудили до тримання під вартою терміном на 30 днів.

У ніч з 22 на 23 січня 2014 року на вулиці Щорса в Києві біля міської лікарні № 17 столичний спецпідрозділ «Беркут» затримав 8 активістів громадського руху «Автомайдан», побив їх та пошкодив їх авто.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# Автомайдан
Пов`язані новини