УКРАЇНА

Суд співачки Приходько проти творців передвиборчого кліпу Порошенка перенесли

23 липня, 2018 22:15
УКРАЇНА/Суд співачки Приходько проти творців передвиборчого кліпу Порошенка перенесли
Зберегти
Вигляд
lead
Суд української співачки Анастасії Приходько проти творців передвиборчого ролика на підтримку Петра Порошенка, в якому вона знялася, начебто не знаючи, який характер несе відеоролик, перенесли на 15 серпня.

Суд української співачки Анастасії Приходько проти творців передвиборчого ролика на підтримку Петра Порошенка, в якому вона знялася, начебто не знаючи, який характер несе відеоролик, перенесли на 15 серпня.

Як повідомила Громадському PR-менеджерка співачки Алла Чевичелова, суд перенесли у зв'язку з тим, що сторона виконавиці не отримала лист з офіційною позицією відповідача, з якою повинна ознайомитися.

Зазначається що лист начебто відправили 17 липня, однак його досі не отримали.

Крім того, коли Приходько їхала на суд, де розглядали справу, її затримала поліція на в'їзді до Києва. За словами менеджерки Приходько протримали годину, начебто перевіряли, чи крадена машина. Хоча потім з'ясували, що у базі викрадених такого авто немає.

Чевичелова розповіла, що Приходько відносно недавно змінила авто.

«Звісно, вони проводили усе це по базі ДАЇ, все це зареєтровано, можливо, не оновилася база і їх через це затримали. З іншого боку, справді дивний збіг. Можливо, її затримали, оскільки не хотіли, щоб вона встигла на суд. Це справді суперечливий нюанс», — розповіла  PR-менеджерка.

Нагадаємо, що у середині лютого Анастасія Приходько поскаржилася на команду Петра Порошенка, яка начебто незаконно зняла співачку у передвиборчому ролику президента. 

Приходько розповіла, що у мережі опублікували агітаційний ролик під назвою «Йдемо вперед. Петро Порошенко». Там співачка говорить такі рядки: «Розвиваємо український простір, українську культуру, слухаймо українське — це модно».

Приходько пояснила — організатори запевняли, що цей ролик знімають як соціальний, на підтримку і розвиток культури в Україні.

«Мені подзвонив Євген Нищук (міністр культури України — ред.), який запропонував мені взяти участь в соціальному проекті. Моє ім'я використовували у своїх політичних іграх. Я не маю ніякого стосунку до передвиборчої кампанії Петра Порошенка», — зазначила Приходько.

Пов`язані новини