УКРАЇНА

Суд у Криму виключив із засідання політв’язня Чийгоза та його адвоката

5 квітня, 2017 19:49
УКРАЇНА/Суд у Криму виключив із засідання політв’язня Чийгоза та його адвоката
Зберегти
Вигляд
Підконтрольний Росії Верховний суд Криму залишив без задоволення апеляційну скаргу Ахтема Чийгоза та його адвокатів, пов'язану з продовженням йому строків тримання під вартою до 8 липня

Підконтрольний Росії Верховний суд Криму виключив із засідання та залишив без задоволення апеляційну скаргу Ахтема Чийгоза та його адвокатів, пов'язану з продовженням йому строків тримання під вартою до 8 липня.

Про це повідомляє Центр інформації про права людини в Криму.

«Колегія суддів у складі Юрія Гриценка, Сергія Рубанова і Тимура Сльозки видалили адвоката підсудного Микола Полозов, йому винесено окрему ухвалу. Сам Чийгоз відключений від відеотрансляції, а клопотання другого адвоката Олександра Лісового про виключення його з процесу, так як підзахисний від нього відмовився, залишено без задоволення», — йдеться у повідомленні.

«Вперше за всю адвокатську практику мене виключили з судового процесу», — заявив адвокат Полозов.

23 березня суд окупованого Криму продовжив до липня арешт Чийгозу.

Ахтему Чийгозу інкримінують організацію масових заворушень біля будівлі Верховної ради Криму 26 лютого 2014 року.

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу перебуває під вартою з січня 2015 року.

Нагадаємо, 26 лютого 2014 року  у Сімферополі відбувся мітинг, організовний Меджлісом проти прийняття так званою Радою анексованого півострова «сепаратистських законів».

Одночасно з представниками Меджлісу на мітинг вийшли організовані партією «Российское Единство» нинішнього голови Криму Сергія Аксьонова проросійські активісти. Внаслідок давки загинули дві людини.

Пізніше адвокат Полозов повідомляв, що у Верховному суді анексованого Росією Криму під час вивчення доказів не виявили на фото з мітингу 26 лютого 2014 року затриманого Ахтема Чийгоза.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини