УКРАЇНА

Суд у Нідерландах заморозив активи олігарха Ахметова

10 січня, 2018 01:11
УКРАЇНА/Суд у Нідерландах заморозив активи олігарха Ахметова
Зберегти
Вигляд
У Нідерландах суд видав тимчасовий наказ про замороження базованих у країні компаній бізнесової групи, власником якої є українській олігарх Рінат Ахметов.

У Нідерландах суд видав тимчасовий наказ про замороження базованих у країні компаній бізнесової групи, власником якої є українській олігарх Рінат Ахметов.

Рішення суду пов’язане з судовим процесом щодо $820 мільйонів пише Reuters.

«Голландський суд опублікував тимчасову постанову про заморожування зареєстрованих в Нідерландах підприємств СКМ, в тому числі найбільшої в Україні сталеливарної компанії «Метінвест» і найбільшого приватного енергетичного і вугільного виробника ДТЕК», — йдеться у повідомленні.

У відповідь на прохання прокоментувати рішення суду Амстердама в СКМ повідомили каналу «112 Україна», що не мають інформації «про будь-які нові позови до компаній групи, крім позову на Кіпрі».

«Наскільки ми розуміємо, це інформація, яка стосується формального виконання ухвали кіпрського суду на території Нідерландів», — заявили в СКМ.

Раніше повідомлялось, що суд заборонив Ахметову витрачати більше 20 тисяч євро в місяць на проживання.

Нагадаємо, кіпрський суд постановив заморозити активи українського олігарха Ріната Ахметова на 820,5 мільйонів доларів у справі «Укртелекому».

Компанія Ахметова оскаржила замороження $820 млн активів Кіпрським судом. Слухання у справі призначено на 27 лютого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як компанія Ахметова викупила трубний завод Азарова

Пов`язані новини