Світ

Суд у Німеччині скасував постанову про екстрадицію екс-лідера Каталонії Пучдемона

20 липня, 2018 22:21
Світ/Суд у Німеччині скасував постанову про екстрадицію екс-лідера Каталонії Пучдемона
Зберегти
Вигляд
Верховний суд землі Шлезвіг-Гольштейн скасував постанову про екстрадицію до Іспанії колишнього очільника уряду Каталонії Карлеса Пучдемона.

Верховний суд землі Шлезвіг-Гольштейн скасував постанову про екстрадицію до Іспанії колишнього очільника уряду Каталонії Карлеса Пучдемона.

Про це повідомляє DW.

Зазначається, що таке рішення було ухвалене через анулювання Верховним судом Іспанії міжнародних ордерів на арешт Пучдемона.

Речниця суду землі Шлезвіг-Гольштейн розповіла, що справа щодо екстрадиції Пучдемона закрита, тому він може вільно покинути територію Німеччини.

Нагадаємо, німецький суд дозволив екстрадувати екс-лідера Каталонії до Іспанії тільки за звинуваченням у розтраті державних коштів, але не за звинуваченням у заколоті.

Саме через це Верховний суд Іспанії вирішив скасувати міжнародні ордери на арешт Пучдемона.

25 березня колишнього лідера Каталонії Карлеса Пучдемона затримали у Німеччині під час перетину кордону з Данією на шляху до Бельгії.

У цей же день у Барселоні сотні людей вийшли на протест проти затримання екс-лідера Каталонії Пучдемона.

1 червня повідомлялось, що  німецькі прокурори  вимагали  екстрадиції колишнього лідера Каталонії Карлеса Пучдемона до Іспанії.

1 жовтня 2017 року в Каталонії відбувся референдум про незалежність від Іспанії.

27 жовтня Сенат Іспанії призупинив автономію Каталонії, застосувавши 155 статтю конституції, у регіоні вводиться пряме управління. Після цього Мадрид розпустив парламент та уряд Каталонії

Верховний суд Іспанії видав міжнародні ордери на арешт шести каталонських політиків-утікачів, серед яких колишній глава регіону Карлес Пучдемон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Найдовша Каталонська незалежність»: дві реальності однієї Іспанії.

Пов`язані новини