ENRU

Суд у Росії скасував штрафи засудженим за вбивство Нємцова

Верховний суд Росії підтвердив вирок засудженим у справі про вбивство російського політика Бориса Нємцова, водночас, скасував призначені їм штрафи у 100 тисяч рублів.

Про це повідомляє видання «Новая газета».

Верховний суд, розглянувши апеляцію засуджених у справі про вбивство Нємцова, вирішив залишити у силі вироки засудженим.

У суді адвокат сім'ї Нємцових Вадим Прохоров нагадав, що потерпілі переконані у винуватості всіх підсудних, за винятком Хамзата Бахаєва і просили повернути його справу в прокуратуру.

Російська прокуратура заперечувало проти задоволення апеляційних скарг та захисту, і потерпілих.

У червні суд присяжних у Москві визнав головного підозрюваного у вбивстві Нємцова екс-офіцера чеченського батальйону «Північ» Заура Дадаєва винним. У липні обвинуваченого у вбивстві Нємцова Дадаєва та ще 4 підозрюваних засудили до 20 років колонії.

Всі підсудні у справі про вбивство Бориса Нємцова свою провину не визнають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа про вбивство Нємцова: що важливо знати

Борис Нємцов був застрелений в Москві 27 лютого 2015 року.

Борис Нємцов був застрелений в Москві 27 лютого 2015 року.

Обвинуваченими у справі про вбивство політика проходили 5 осіб, у тому числі колишній військовослужбовець чеченського батальйону «Північ» Заур Дадаєв.

Всі вони категорично заперечують свою провину, хоча на відеозаписах перших допитів Дадаева і Губашева підсудні визнають провину і стверджують, що мотивом вбивства стали політичні погляди російського опозиціонера, а також заяви, що нібито ображають почуття віруючих мусульман.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram