Судове засідання у справі екс-бійців спецроти «Торнадо» перенесли на 11:00 9 серпня через неможливість доставити до зали суду підозрюваних.

Про це повідомила прес-секретарка Оболонського районного суду Свинаренко Інна, передає кореспондентка Громадського.

«У зв'язку з вчорашніми подіями, працівники пенітенціарної служби повідомили, що не можуть доставити підсудних», – сказала вона.

При цьому Свинаренко повідомила, що засідання неможливо провести у відкритому режимі, оскільки, дана категорія справ розглядається виключно під час закритого засідання.

В той же час, керівник відокремлених підрозділів асоціації АТО Олексій Сломчинський, який 2 серпня прорвався до будівлі суду разом з депутатами Лозовим, Семенченком і Мосійчуком, повідомив Громадському, що під час переговорів у будівлі суду було досягнуто домовленостей про проведення відкритого засідання у справі екс-«торнадівців».

За його словами, у разі невиконання цих домовленостей, протестувальники блокуватимуть роботу суду. «Якщо засідання не буде відкритим у вівторок (9 серпня – ред.), то його не буде взагалі», – сказав він.

Також він повідомив, що під час сутичок 2 серпня під будівлею суду постраждали 15 учасників акції протесту.

Нагадаємо, що під будівлею Оболонського районного суду Києва, де 2 серпня мало відбутися чергове засідання у справі екс-співробітників роти патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо», відбулись заворушення. Подробиці дізнайтесь в онлайн-трансляції Громадського.

 

Поділитись: